Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Pranie kanap w Warszawie - wybierz profesjonalne usługi i ciesz się najlepszym efektem

Zabrudzenia kanapy zdarzają się często, wystarczy wylać napój czy ubrudzić jedzeniem i już powstaje widoczna plama. O ile zabrudzenia powstają bardzo szybko, o tyle zdecydowanie trudniej je usunąć, oczywiście w tym przypadku należy dobrać środek czyszczący do powierzchni, ale i samego zabrudzenia. Warto dowiedzieć się więcej na temat sposobów usuwania zanieczyszczeń z kanapy.

Domowe sposoby na usuwanie plam z kanapy 

Jest wiele naturalnych sposobów, które można zastosować do czyszczenia plam z kanapy. Poza mieszanką sody, soku z cytryny i wody można też zdecydować się na zastosowanie gorącej wody z większą ilością soli oraz mydła. Skuteczne wydaje się też czyszczenie plam sodą oczyszczoną, którą bezpośrednio nakłada się na zabrudzenie, a następnie zalewa ciepłą wodą. Jednak w przypadku prania kanapy czy usuwania zanieczyszczeń przy użyciu domowych sposobów trzeba pamiętać o tym, aby nie uszkodzić struktury materiału. W przypadku tapicerki skórzanej sok z cytryny bywa bardzo szkodliwy. Również pranie białej tapicerki przy użyciu roztworu sody i soku z cytryny może powodować zżółknięcia. Pranie tapicerki także bywa problematyczne, bo jeżeli w miarę szybko jej nie wysuszycie, to może pojawić się pleśń. Jeżeli więc nie dysponujecie odpowiednim sprzętem oraz środkami, to rekomendujemy usługę prania kanap w Warszawie.  

Jak wyprać tapicerkę kanapy? 

Profesjonalne pranie narożnika czy kanapy wymaga zastosowania środków dobranych pod kątem samego tworzywa. W przypadku kanapy skórzanej należy zastosować środki czyszczące dedykowane tylko i wyłącznie do tego materiału. Z domowych środków można użyć jedynie letniej wody z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie można też używać gąbki czy ściereczki o szorstkiej strukturze, gdyż łatwo uszkodzić delikatną powierzchnię materiału. W przypadku tkaniny tapicerskiej wykonanej z tworzyw sztucznych może wystarczyć użycie mokrej ściereczki albo roztworu wody z amoniakiem. Jednak wypranie tapicerki kanapy z trudnych, uporczywych, czy starych plam nie jest proste i wymaga profesjonalnych środków i sprzętów piorących. Warto zdecydować się na usługę prania kanap w Warszawie Woli oferowaną przez CleanWhale. Wszystkie usługi wykonane są przy użyciu najlepszych środków. Firma sprzątająca wykonuje też pranie kanapy w Śródmieściu czy Mokotowie i to w domu klienta.      

Co zyskujecie decydując się na usługę prania kanap w Warszawie oferowaną przez CleanWhale? 

Jeżeli chcecie zaoszczędzić czas bądź nie macie odpowiedniego sprzętu czy wiedzy na temat środków czystości do prania tapicerek, to lepiej zdecydujcie się na usługę prania kanap w Wilanowie oferowaną przez CleanWhale. Dzięki temu zapobiegniecie uszkodzeniu tapicerki kanapy przez zastosowanie niewłaściwych środków i zyskacie nieskazitelnie czysty mebel, który znów będzie prezentował się niczym z salonu meblowego. Firma CleanWhale oferująca pranie i czyszczenie mebli zatrudnia najlepszych pracowników, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Jeżeli Twoja kanapa wymaga prania tapicerki meblowej, to zapraszamy do skorzystania z usług formy sprzątającej.