Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Co mówią klienci CleanWhale - opinie i doświadczenia związane z naszą firmą

Google
Średnia ocena w Google
4.6

Opinie naszych klientów

Przemek
Star Star Star Star Star
Niesamowicie mila Pani bardzo sprawnie ogarnela cale mieszkanie. Wszystko bardzo profesjonalnie i na poziomie. Jestem niesamowicie wdzieczny i bardzo dziekuje za pomoc;)
Anna
Star Star Star Star Star
jestem zadowolona ze sprzatania. punktualność, szybkość pracy, ładny zapach detergentów. wykonawca uprzejmy. dziękuję.
Agnieszka
Star Star Star Star Star
Bardzo efektywny proces. Zamowilam usługę wieczorem na kolejny dzień. Mieszkanie pieknie posprzątane. Polecam serdecznie.
Irina
Star Star Star Star Star
Wielkie dzięki dla firmy Clean Kit za doskonałą obsługę. Wracasz do domu - i po prostu niesamowite piękno i czystość.
Anna
Star Star Star Star Star
Wszystko w porządku. Mam kilka drobnych uwag, ale kwestia dogadania i uzgodnienia oczekiwań, więc ogólnie sprzątanie oceniam pozytywnie.
Maja
Star Star Star Star Star
Sprzątaczka przyszła punktualnie, bardzo dobrze wyczyściła toaletę, kuchnię i wszystkie pokoje. Bardzo zadbana dziewczyna. Polecam tę firmę!
Dzmitry
Star Star Star Star Star
Mieszkanie wyspratane ekspresowo. Bardzo szybko i dokladnie. Polecam te firme z czystym sumieniem! Na pewno jeszcze skorzystam
Monika
Star Star Star Star Star
Dwie, młodziutkie, zadbane dziewczyny - sumienne, dobrze wykonujące swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przy myciu okien, podłóg i łazienek po remoncie w dużym domu. Z chęcią skorzystam z pomocy powtórnie. Gorąco polecam innym :-)
Zostaw opinię w Google
Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka

Firma sprzatająca Clean Whale opinie

Clean Whale opinie ma zdecydowanie dobre, co można sprawdzić zarówno w Google, jak i na profilu FB. To ważne, że osoby korzystające z usług są w stanie wypowiedzieć się szczerze na forum publicznym. Dzięki temu powstało już kilkaset pozytywnych komentarzy, które pokazują, że firmie zdecydowanie warto zaufać. Opierając się na swojej wiedzy i zdobywanym przez lata doświadczeniu, CleanWhale z całą pewnością można stwierdzić, ze CleanWhale jest firmą profesjonalną i skuteczną.

Firma sprzątająca CleanWhale opinie otrzymała od osób, które skorzystały z jej usług. Miła obsługa, punktualne osoby sprzątające i precyzyjnie wykonane zlecenie to tylko niektóre argumenty pozwalające Klientowi poczuć niemałą satysfakcję ze sprzątania. Dokładność w tej branży jest bardzo ważna, dlatego cleanwhale.pl kładzie na to szczególny nacisk. W razie jakichkolwiek wątpliwości w każdej chwili można skontaktować się z obsługą, która chętnie odpowie na każde pytanie.

Clean Whale opinie - gdzie można je znaleźć?

CleanWhale opinie ma nie tylko w Google. Pozytywne słowa o usługach można znaleźć również na stronie internetowej cleanwhale.pl oraz na profilu fb. Ponadto można ich szukać również na Instagramie, gdzie aktywnie prowadzony profil zapełnia się ogromną ilością obserwujących. Opinie są też na wielu stronach, które gromadzą opinie o usługach firm sprzątających. Firma sprzątająca CleanWhale opinie ma przede wszystkim pozytywne, ponieważ jej zespół profesjonalistów zasłużył na nie swoją profesjonalną, skuteczną pracą.

Firmę i jej usługi można znaleźć przede wszystkim na stronie internetowej, z której można też dowiedzieć się o innych formach kontaktu. W stopce strony znajduje się aktualny numer telefonu do firmy oraz adres email, dzięki którym w każdej chwili można nawiązać kontakt z obsługą. Podane są też adresy siedzib znajdujących się w wielu miastach, i to nie tylko w Polsce. Usługi od CleanWhale można zakupić również między innymi w Niemczech.

Clean Whale Opinie - sprzatanie mieszkań

Firma sprzątająca opinie powinna mieć przede wszystkim pozytywne, jak to właśnie jest z CleanWhale. W przypadku sprzątania mieszkań jest lepiej, niż dobrze. Wynika to z bardzo atrakcyjnej ceny za skuteczne i jednocześnie szybkie ogarnięcie pokoju dziennego, kuchni, łazienki, przedpokoju i znajdujących się w tych pomieszczeniach okien. Cena za konkretne mieszkanie jest widoczne od razu w prawej części formularza dostępnego na stronie. Ponadto warto zwrócić uwagę, że dostępne terminy na stronie są naprawdę atrakcyjne. Nie tylko można umówić usługę z dnia na dzień, ale też można skorzystać z promocji widniejących w kafelkach kalendarza. Wystarczy wybrać tą, która jest najbardziej interesująca.

Sprzątanie mieszkań opinie wzięte z Instagrama pokazują, że specjaliści od sprzątania z Cleanwhale doskonale wiedzą, co robić z otrzymanym zleceniem i czasem na nie. Dobre podejście, punktualność, precyzja działania i motywacja do pracy. To ogromnie pomaga w wykonywaniu swoich obowiązków dobrze.