Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie kanapy dwuosobowej

Pranie kanapy dwuosobowej

U nas za tę usługę zapłacisz
od 96.00 zł
Pranie kanapy dwuosobowej

Pranie kanapy o standardowych wymiarach wynosi około 1 godzinę, z kolei narożniki prane są w ciągu 1,5 godziny. Wiele zależy od zabrudzenia kanapy oraz rodzaju materiału. Czasem niektóre materiały są bardzo grube, dlatego wnikają w nie zabrudzenia, które są trudne do wyczyszczenia. Z profesjonalną firmą wykonującą pranie kanapy Katowice mamy pewność, że materiał będzie idealnie wyczyszczony. W przypadku trudnych zabrudzeń czasem czyszczenie za pomocą profesjonalnego odkurzacza jest wykonywane nawet dwukrotnie. Profesjonaliści zajmujący się takimi usługami, jak pranie kanapy Gliwice biorą pod uwagę różne okoliczności, dlatego posiadają zapas środka chemicznego, by móc powtórzyć cały proces, dla uzyskania idealnego efektu.

Czy czyszczenie kanapy może uszkodzić materiał?

Czyszczenie kanapy należy powierzyć specjalistom. Niestety podczas samodzielnego prania tapicerki lub wykładziny można popełnić wiele błędów. Jednym z nich jest zbyt mocne namaczanie materiału za pomocą środków chemicznych. Podczas pranie kanapy Rybnik nie dochodzi do takiej sytuacji, ponieważ zarówno woda jak i środek chemiczny są odpowiednio dozowane. To z kolei pozwala na zachowanie tapicerki w idealnym stanie, bez smug i zabrudzeń. Podczas domowego prania tapicerek możemy użyć zbyt wiele środków, co może odbarwić na trwałe materiał kanapy lub krzesła i je zniszczyć.

Materiał po czyszczeniu profesjonalnymi środkami szybko schnie i już po około 6 godzinach można korzystać z kanapy lub fotela. Dodatkowo pranie kanapy Sosnowiec zapewnia bardzo szybkie pozbycie się trudnych zabrudzeń, bez zbędnego szorowania, które może zniszczyć strukturę tkaniny i zmniejszyć jej odporność.

akie urządzenia są niezbędne do czyszczenia kanapy?

Podczas prania tapicerek, niezależnie od tego, czy jest to sofa, czy kanapa. Bardzo ważny jest profesjonalny sprzęt. Jednym z nich będzie odkurzacz ekstrakcyjny - t urządzenie, które daje szybie rezultaty, a także pozwala pozbyć się nawet uporczywego brudu. Został zaprojektowany tak, by nie uszkadzać tapicerki i jest używany głównie do czyszczenia profesjonalnego. Różni się od klasycznych odkurzaczy, które jedynie czyszczą powierzchniowy brud i kurz oraz nie potrafią wyczyścić głębszych warstw tkaniny. Mogą jedynie zebrać powierzchniowy kurz oraz okruchy, a brud pozostaje w tkaninie. Jeśli zależy nam na idealnym wyczyszczeniu tapicerki kanapy, odkurzacz ekstrakcyjny będzie odpowiednim wyborem. Na początku czyszczenia na powierzchni dywanu lub wykładziny rozprowadzany jest środek chemiczny. Ma on na celu wniknięcie w strukturę materiału, by pozbyć się np. uporczywych plam. Następnie zmiękcza je i rozpuszcza brud, by było łatwiej do usunąć na dobre. Kolejną fazą czyszczenia jest użycie ssawki ekstraktora, która działa pod wysokim ciśnieniem i wysysa brud do pojemnika. W nim znajduje się również już zużyty środek chemiczny. Przed użyciem odkurzacza ekstrakcyjnego, warto użyć również profesjonalnego odkurzacza z dużą siłą ssania, który pozbędzie się kurzu i okruchów. Czyszczenie kanapy jest znacznie dokładniejsze i daje niesamowite efekty.