Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Jesteśmy firmą sprzątającą i naszym celem jest — uprościć Ci życie

Najlepsze firmy sprzątające w Katowicach.

Naprawdę ciężko jest znaleźć dobrą firmę zajmującą się sprzątaniem mieszkań w Katowicach - o tym wiemy, dlatego nasza firma sprzątająca Clean Whale zadba o każdy szczegół związany z porządkami w Twoim domu! Oferujemy swoje usługi w wielu miastach i na rynku jesteśmy od roku 2016, co pozwolił nam zdobyć doświadczenie, popularność oraz wiele pochlebnych opinii. W ofercie znajduje się wiele usług takich jak: sprzątanie po remontach, mycia okien, pranie mebli czy mycie biur, ale w tekście zajmiemy się jedynie usługą sprzątania mieszkań. Przodujemy jako firma sprzątająca, zatrudniając doświadczone osoby znające się na swoim fachu. Clean Whale spełni wszystkie nasze wymagania, jeśli chodzi o sprzątanie pomieszczeń, oferując bardzo konkurencyjne ceny w tym segmencie. Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego właśnie przywiązujemy największą wagę do osobistych potrzeb każdego z nich, warto też wspomnieć, że nie ważne od budżetu każdy powinien znaleźć ofertę skrojoną pod jego własną kieszeń.

Dlaczego Firma Clean Whale jest dobrym wyborem?

Zacznijmy od tego, że nasza firma sprzątająca sama zapewni środki czystości bez potrzeby waszej ingerencji. Każdy specjalista będzie miał wszystkie narzędzia, które potrzebne mu będą do wykonania powierzonego zadania. Używamy profesjonalnych środków czystości. Każdy pracownik firmy będzie miał do dyspozycji zestaw detergentów do wykorzystania oraz, jeśli sytuacja tego wymaga, przyjedzie z całym potrzebnym sprzętem. Cały zespół sprzątającej jest szkolony na bieżąco, a wcześniej szczegółowo wybierany i rekrutowany. Co ciekawe można zamówić też sprzątanie domków letniskowych, kamienic czy nawet całych działek. Zaletą naszej firmy sprzątającej jest też przelicznik oraz ogólny sposób ustalania opłaty za usługę, bo zależny on jest od rozmiarów mieszkania, jakie będzie sprzątane, dzięki czemu nie jesteś zobligowany do opłat za godziny pracy.

Clean Whale - zalety

Tym, co dobrze świadczy o wykonywanych usługach przez daną firmę sprzątającą, są opinie klientów, które są w przytłaczającej większości pozytywne, a średnia ocen w portalach, na których opinie są wystawiane, jest na poziomie 4.5/5. Klienci zwracają uwagę na przykład na miłą obsługę, czyli o osoby, z jakimi się kontaktujemy w sprawie sprzątania oraz tych, którzy zadanie wykonują. Uwaga zwracana jest również na staranność i estetyczność wykonanej pracy oraz na dokładność i solidność. Z terminami również nie ma żadnego problemu, gdyż sprzątanie można zamówić nawet na następny dzień. Można uzyskać rabat, jeżeli wybrana zostanie opcja w abonamencie. W spisie możliwych dodatkowych usług znaleźć można też takie rzeczy jak: mycie piekarnika czy okapu, zmywanie naczyń, mycie mikrofalówki czy nawet czyszczenie lodówki.

Stałe i przejrzyste ceny

Stałe i przejrzyste ceny

Od razu widzisz ostateczną cenę zamówienia. Wszystkie ceny sprzątania i usług dodatkowych są przedstawione na stronie
Szybkie i wygodne składanie zamówienia

Szybkie i wygodne składanie zamówienia

Zamówić sprzątanie lub czyszczenie chemiczne można w ciągu jednej minuty. Wskaż ilość pokoi i opcje dodatkowe, wybierz datę i godzinę
Płatność gotówką lub kartą

Płatność gotówką lub kartą

Płatność zawsze po zakończonej usłudze
Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Działamy od 2016 roku. Wszyscy nasi wykonawcy przechodzą rekrutację i szkolenie
Doświadczony zespół

Posprzątane idealnie lub bezpłatnie

Jeżeli nie spodoba Ci się wykonanie, zrobimy to bezpłatnie
Doświadczony zespół

Regulamin

Zawsze pracujemy na umowach i wszelkich innych niezbędnych dokumentach
Doświadczony zespół

Punktualność i odpowiedzialność

Nasi wykonawcy przyjeżdżają na czas i traktują swoją pracę odpowiedzialnie
Doświadczony zespół

Zamówienie sprzątania tego samego dnia i dostawa kluczy

Możemy przyjechać do Ciebie już 2 godziny po złożeniu zamówienia
Doświadczony zespół

Karty podarunkowe

Opłać online kartę podarunkową i w tej samej chwili dostaniesz ją na maila
Doświadczony zespół

Program bonusowy

Mamy zniżki zniżki za regularne sprzątanie i bonusy za zaproszenie znajomych
3000 satisfied customers every month

Ponad 3000 zadowolonych klientów miesięcznie

Złóż pierwsze zamówienie
Złóż pierwsze zamówienie

Promokod start - zniżka 15%