Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Firma sprzątająca Katowice cennik - Cennik usług sprzątania, prania tapicerki i dywanów

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania?

Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Firma sprzatająca - cennik usług sprzatających

Profesjonalna firma sprzątająca cennik swoich usług tworzy w taki sposób, aby był jasny i zrozumiały. Na cleanwhale.pl bardzo szybko można odnaleźć ceny dotyczące konkretnej usługi, wystarczy w nią kliknąć. Doprowadzenie powierzchni do czystości wymaga doświadczenia i używania konkretnych, ekologicznych środków, które nie tylko faktycznie działają, ale też nie szkodzą środowisku. Nowoczesny sprzęt, motywacja do pracy i wspomniane detergenty to podstawa, na której opiera się działanie profesjonalistów z cleanwhale.pl.

Doświadczona firma sprzątająca cennik usług prezentuje w kreatywny, przyjemny dla oka sposób, dzięki czemu łatwo jest odnaleźć podstawowe usługi. Wybór konkretnej ilości pomieszczeń i okien, jakie się w nich znajdują, pozwoli na oszacowanie końcowej ceny. Warto pamiętać, że płatności można dokonać zarówno gotówką, online, jak i kartą.

Firma sprzątająca - cennik usług dodatkowych

Cleanwhale.pl to zespół ludzi, którzy znają się na swoich obowiązkach i wykonują je w pełni świadomi odpowiedzialności za dobra Klienta. To ceniona firma sprzątająca. Cennik usług dodatkowych dostępny jest przy każdej usłudze podstawowej, dzięki czemu może się ona stać bardziej kompletna, a samo sprzątanie zdecydowanie bardziej satysfakcjonujące dla Klienta.

Bardzo często okazuje się, że prowadząc dom, traci się czas na czynności, które mógłby wykonać ktoś inny. Warto więc regularnie zamawiać wsparcie, chociażby w zakresie doczyszczania tych elementów domu, o których na co dzień zwyczajnie się nie pamięta. Mowa o myciu lodówki, doczyszczaniu piekarnika, czyszczeniu wnętrza szafek, czy myciu większej ilości okien. Czasami może się okazać, że taka pomoc odmieni codzienność, w której nagle znajdzie się czas na inne interesujące domowników czynności. Firma sprzątająca Katowice cennik ma na tyle przejrzysty, że zamówienie wybranej usługi dodatkowej nie powinno stanowić problemu.

Firma sprzątająca - cennik prania dywanów i tapicerki

Jeśli w domu używa się dywanów, warto, aby ich regularnym czyszczeniem zajęła się profesjonalna firma sprzątająca. Cennik usług tego rodzaju znajduje się w zakładce "Pranie mebli". Warto kliknąć tę opcję po to, by przekonać się, że dostępne jest zarówno pranie dywanów, jak i wykładziny, ale też tapicerki meblowej Cena zależy od rodzaju pranego produktu oraz od wielkości jego powierzchni. Można ją obniżyć, wybierając z kalendarza dni, które zostały oznaczone specjalną promocją.

Aby zobaczyć szacowaną cenę konkretnej usługi, firma sprzątająca Katowice cennik stworzyła w taki sposób, aby cena pojawiająca się z prawej strony ekranu zmieniała się za każdym razem, gdy modyfikacji ulegną ilość usług, czy też ich parametry. Warto mieć to na względzie. Ponadto nad cennikiem została umieszczona informacja, ile prawdopodobnie zajmie wykonanie konkretnej usługi lub usług. Warto pamiętać, że czasami potrzebny będzie też czas na wyschnięcie mebli lub wykładzin. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Renovation

Cena sprzątania po remoncie

Efektywne i szybkie zakończenie remontu w Twoim mieszkaniu
  • Całkowite końcowe sprzątanie po budowie lub remoncie
  • Wracasz do czystego mieszkania, w którym można żyć
  • Nasze ceny są stałe
  • Skończymy sprzątać w ciągu jednego dnia
  • Możesz opłacić usługę kartą lub gotówką
  • Mamy profesjonalny sprzęt, niezbędne narzędzia i doświadczony zespół
Mycie okien po remoncie

Mycie okien po remoncie

50.00 zł
Powierzchnia

Powierzchnia, m2

7.00 zł /m2
Ceny za mycie okien

Ceny za mycie okien

Mycie okien składa się z mycia szyb z obu stron, ramy, parapetu. Nasze ceny są stałe i od razu wiesz, jaka jest ostateczna kwota. Możesz opłacić mycie okien kartą lub gotówką.
Sprzątanie balkonu

Sprzątanie balkonu

30.00 zł
Mycie okna

Mycie okna

40.00 zł

Zapewnimy zniżki dla współpracowników

Programy bonusowe

* Więcej informacji o bonusach uzyskasz u menadżerów swojej firmy

Jeżeli Twoja firma chce zostać partnerem i dostać bonusy dla pracowników, wypełnij poniższy formularz i nasz menadżer się z Tobą skontaktuje