Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie jednoosobowego materaca

Pranie jednoosobowego materaca

U nas za tę usługę zapłacisz
od 48.00 zł
Pranie jednoosobowego materaca

Jak wygląda pranie materaca w domu?

Materac to element, który w wielu sypialniach jest absolutnie niezbędny. Dzięki niemu możliwy jest nie tylko wygodny sen, ale również przyjemne spędzanie wolnego czasu w komfortowych warunkach. Pomimo szerokiego spektrum zalet materace posiadają pewne wady. Są one bardzo narażone na zabrudzenia i co jakiś czas muszą być prane. Pranie materaca może być wykonywane zarówno samodzielnie, jak i za pomocą profesjonalnych firm, które specjalizują się w tym zakresie. Pranie materaca w warunkach domowych polega na posypaniu go sodą, a następnie odstawieniu go na kilka godzin, podczas których zabrudzenia powinny zniknąć. Po odczekaniu odpowiedniej ilości czasu materac należy odkurzyć i jeżeli cały proces przebiegł prawidłowo, to powinien on wrócić do stanu używalności. Pranie materaca w domu nie zawsze daje jednak pozytywny efekt. Niektóre zabrudzenia są na tyle duże, że niezbędne jest skorzystanie z pomocy firmy, która specjalizuje się w praniu mebli.

Ile kosztuje pranie materaca - cena

Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w praniu materacy, to trafiłeś bardzo dobrze, ponieważ posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Cena za pranie materaca zależy od wielu różnych czynników, jednak podstawowymi są rozmiar oraz rodzaj usługi. Cena za pranie materaca z obydwu stron będzie bowiem większa niż cena za pranie materaca z jednej strony. W obydwu przypadkach nie jest to jednak zawrotna cena. Tego typu usługi zaczynają się bowiem już od 60 złotych, a kończą na 220 złotych. Niewątpliwym walorem skorzystania z prania materaca jest fakt, że skorzystanie z pomocy profesjonalistów oszczędza Twój czas. Samodzielne pranie materaca jest nie tylko trudne, ale również czasochłonne. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w zakresie prania mebli, to usuwanie zabrudzeń na własną rękę może przynieść więcej szkód niż pożytku. Dzięki skorzystaniu z pomocy naszej firmy możesz liczyć na szybkie zwrócenie materaca, a wykonana przez nas praca z pewnością spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że częściej będziesz korzystał z naszej pomocy.

Pranie materaca - jak dbać o materac po wykonanej usłudze czyszczenia?

Pranie materaca posiada długą listę zalet, albowiem wpływa na znaczne polepszenie jego stanu, jednak po przeprowadzonej usłudze należy zwracać uwagę na kondycję naszego materaca i troszczyć się o to, by ponowne korzystanie z pomocy pralni nie było konieczne. Po wykonanej usłudze czyszczenia należy regularnie odkurzać materac, a także wystawiać go na świeże powietrze. Wietrzenie sprawi bowiem, że materac nie będzie generował przykrego zapachu. Istotne jest również jego regularne przekładanie. Obracanie materaca może wpływać na przedłużenie jego żywotności, a ponadto sprawia, że komfort leżenia na nim jest znacznie większy. Kluczowe w utrzymaniu materaca w dobrym stanie jest jednak rozsądne użytkowanie. Nie należy po nim skakać, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zabrudzeń warto skorzystać z naszej pomocy. Pranie materaca umożliwia bowiem dbanie o jego estetykę, a cena, jaką należy zapłacić za pranie materaca, jest na tyle niewielka, że skorzystanie z tej usługi jest po prostu opłacalne.