Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie dywanów

Pranie dywanów

U nas za tę usługę zapłacisz
od 8.00 zł /m2
Pranie dywanów

Jak wyceniane jest pranie dywanów?

Pranie dywanów jest czynnością, która wymaga odpowiedniego doświadczenia i przygotowania. Pranie dywanów Katowice wykonywane przez CleanWhale wymaga od Klienta złożenia zamówienia na stronie firmy, lub też przez telefon, lub mail. Istotne jest, aby w zamówieniu wskazać rodzaj i wielkość dywanu, gdyż na tej podstawie dokonywana jest wycena zamówienia. W przypadku gdy pranie dywanów Sosnowiec zamawiane jest przez formularz internetowy, szacowana cena za usługę wyświetlana jest z prawej strony ekranu. Zaraz nad ceną, co bardzo interesujące, wyświetla się czas, w którym najprawdopodobniej czas wykonania danej usługi dobiegnie końca. Zamawiając konkretną usługę i podając w formularzu wszystkie niezbędne dane, szybko otrzymuje się cenę końcową. Można ją obniżyć, wybierając w kalendarzu dzień, w którym aktywna jest okresowa promocja.

Czy pranie dywanów jest bezpieczne dla materiału?

Pranie dywanów Gliwice, Katowice, czy też pranie dywanów Zabrze - każde miasto to odpowiedzialność, którą biorą na siebie profesjonaliści z CleanWhale. Wiedza, doświadczenie, dobre maszyny i skuteczne, ekologiczne detergenty pozwalają na bezpieczne usunięcie każdego zabrudzenia. W domowych warunkach może nie być to takie proste, szczególnie że każdy potencjalnie użyty środek może być niebezpieczny dla dywanów. Za każdym razem należy takie detergent testować w niewidocznym miejscu, a jeśli pojawi się nowy rodzaj plamy, czyszczenie znów robi się ryzykowne. Jeśli użyte zostaną zbyt silne detergenty, plama zniknie, ale pozostanie po niej ślad. W przypadku zastosowania zbyt delikatnych produktów plama może nie zostać dostatecznie usunięta. Dywanów nie kupuje się co miesiąc, dlatego rozsądne jest przekazanie tej czynności osobom, które będą wiedziały, co mają robić.

Pranie dywanów może zająć nawet 2-3 godziny, jednak konkretny czas uzależniony jest przede wszystkim od wielkości dywanu i od ilości dywanów, które mają być uprane. Na szczęście zarówno czas prania, jak i jego koszt wyświetlą się z prawej strony ekranu w trakcie składania zamówienia na stronie firmy.

Jakie plamy są najtrudniejsze do usunięcia podczas prania dywanów?

Są takie plamy, które wśród właścicieli wzbudzają grozę. Ostatecznie nie znając dobrego sposobu na ich usunięcie, warto zdecydować się na profesjonalne pranie dywanów. Cena nie będzie zależała od stopnia pokrycia plamami, czy też kurzem, ale od wielkości i rodzaju dywanu. Warto pamiętać, że nawet najtrudniejsze do usunięcia plamy z krwi, kawy, czy tłuszczu da się wyczyścić. Potrzebne są jednak do tego dobre, sprawdzone środki i nowoczesny sprzęt. Wtedy będzie to skuteczne pranie dywanów. Cennik usługi znajduje się na stronie cleanwhale i jasno w nim widać, ile kosztuje każda konkretna usługa. Szukając w nim czasu oczekiwania na jej zakończenie, wystarczy spojrzeć w prawą stronę, gdzie znajduje się zarówno cena, jak i wspomniany czas wykonania usługi. Osoby pracujące w cleanwhale.pl doskonale wiedzą, co zrobić nawet z tymi najbardziej kłopotliwymi plamami