Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Na jaki koszt trzeba sie przygotować zamawiając firmę sprzątająca? Sprzatanie - cennik

Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Sprzątanie mieszkań cennik - od czego zależy cały koszt?

Dwa główne czynniki, które kształtują finalny cennik sprzątania, to specyfika pomieszczeń oraz potrzebnych porządków. Fundamentalnym wyznacznikiem przy tworzeniu kosztorysu, jest liczba pokojów oraz łazienek. Dodatkowa, niewielka opłata doliczana jest w wypadku domów jednorodzinnych, które zwykle posiadają nieco większą powierzchnię pomieszczeń. Z kolei szansą na oszczędności, może być korzystanie z aneksu kuchennego, zamiast osobnego pomieszczenia, oraz regularne korzystanie z usługi. Natomiast nadprogramowe czynności, które mogą wpłynąć na cennik sprzątania mieszkania, to chociażby specjalistyczne pranie tapicerek, porządkowanie wnętrza mebli bądź sprzętu AGD (na przykład kuchenki mikrofalowej, piekarnika, lodówki), bądź zlecenie dotyczące lokalu świeżo po remoncie.

Sprzątanie mieszkań cennik - ile wynosi cena za sprzątanie przez profesjonalną firmę

Profesjonalna firma sprzątające, prowadząca działalność na dużą skalę, jest w stanie znacznie zoptymalizować swoje działania. Dzięki temu klient może zapłacić znacznie mniej, jednocześnie otrzymując gwarancję najwyższej jakości. Aby lepiej uzmysłowić ceny, prezentujemy przykładowy sprzątanie mieszkań cennik. Podstawowe porządki (często nazywane "cotygodniowymi"), to koszt około 150 złotych, w przypadku standardowej kawalerki. Z kolei zadbanie o średniej wielkości domu, wiąże się z wydatkiem około 300 złotych. Cennik sprzątania garderoby, balkonu, mycia okien czy czyszczenia sprzętów domowych, zamyka się w przedziale kilkudziesięciu złotych.

Sprzątanie mieszkań cennik - ile wynosi cena za sprzątanie na godzinę dla prywatnej osoby

Osoby prywatne, są zmuszone do samodzielnego organizowania pracy, poszukiwania zleceń czy wreszcie koordynacji dojazdów. Brak efektu skali utrudnia zaoszczędzenie na środkach i narzędziach czyszczących. Wreszcie, większe narażenie na sytuacje losowe, utrudnia nawiązywanie długoterminowej, systematycznej współpracy. Toteż ich cennik sprzątania mieszkania, często musi być o wiele wyższy. Niekiedy różnica wynosi nawet kilkadziesiąt procent, w stosunku do firmy sprzątającej. Oczywiście, możliwe jest znalezienie osób, które podejmą się porządkowania lokalu za znacznie niską cenę. Niestety, idzie to w parze z brakiem pewności co do rzetelności i profesjonalizmu.

Cennik sprzątania renomowanej firmy, dzięki znacznym możliwościom oszczędności, jest bardzo przystępny dla portfela. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług! Za relatywnie niewielkie pieniądze, otrzymuje się upragniony komfort i czas dla siebie, w lśniącym na błysk mieszkaniu.