Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Ile wynosi cena za sprzątanie po remoncie? Od czego zależy?

Sprzątanie po remoncie - cennik, jak zamówić?

Sprzątanie po remoncie - cennik oraz sama usługa jest możliwa do zamówienia na naszej stronie internetowej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią dla siebie opcję. Sprzątanie po remoncie - cena usługi jest ustalana indywidualnie, ponieważ każde miejsce zlecenia, w tym jego powierzchnia, różnią się od siebie.

Podczas sprzątania po remoncie używane są profesjonalne środki, których używa się m.in. do rozpuszczania zaschniętej farby na framugach lub płytach. Konieczne jest również odkurzenie i umycie podłóg, które są mocno skurzone i mają warstwę pozostałości po gładzi i gruzu. W zależności od tego, jaki remont był wykonywany, stosujemy odpowiednie środki, by właściciele mogli wrócić do czystego miejsca, bez śladu brudu.

Jeśli chodzi o sprzątanie po remoncie - cena jest mocno uzależniona od wielkości remontu - czy ściany być wygładzane lub wyburzano ściany. W taki wypadku do ceny doliczany jest również wywóz odpadów - resztek materiałów, gruzu i starych instalacji elektrycznych.

Sprzątanie po remoncie cena - od czego zależy?

Cena sprzątania po remoncie jak już wspomnieliśmy, różni się w zależności od tego, jaki remont był wykonywany oraz ile odpadów jest do wywiezienia. Dodatkowo jeśli chodzi o profesjonalne sprzątanie po remoncie cena zmienia się, kiedy w miejscu zlecenia znajduje się wiele okien. Wtedy doliczana jest cena za każde umyte okno - ramą plus szyby. Myte są również drzwi, w tym te zewnętrzne, które podczas remontu także mają na sobie wiele śladów zabrudzeń.

Wszystkie te czynności wykonywane są z najwyższą starannością, by powód do biura lub mieszkania po remoncie nie wiązał się z trudnościami, ale był radosnym wydarzeniem, kiedy klient może cieszyć się odnowionym i przede wszystkim czystym miejscem. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków czyszczących klient ma pewność, że wszystko będzie lśniło czystością. Wszystkie środki dostosowywane są do danej powierzchni, tak by jej nie zniszczyć. Kładziemy nacisk na profesjonalizm i dokładność, dlatego nasze usługi są tak bardzo cenione. Nasi profesjonaliści dbają, by pomieszczenia wyglądały tak jak przed remontem - bez kurzu i pozostałości farb. Efekty są warte dodatkowych środków, ponieważ samodzielne sprzątanie po remoncie jest zbyt trudne i żmudne, by klient mógł sam je wykonać z taką dokładnością, z jaką robi to nasza firma sprzątająca.

Sprzątanie po remoncie - cena za wywóz odpadów

Wycena usługi sprzątania po remoncie jest ustalana indywidualnie. Dzieje się tak, ponieważ po każdym remoncie jest inna ilość odpadów, w tym resztek płytek, tapet lub farby. Wszystko to ma znaczenie, dlatego zamawiając sprzątanie po remoncie cennik jest uzgadniany już po wykonaniu usługi lub po obejrzeniu miejsca zlecenia. Należy brać pod uwagę również zmieniające się ceny paliwa, dlatego liczy się nie tylko sprzątanie po remoncie - cena dojazdu do klienta również jest brana pod uwagę podczas wyliczania stawki. By dowiedzieć się więcej, zachęcamy do skontaktowania się z naszym konsultantem, który odpowie również na inne pytania.