Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Profesjonalne mycie okien - cennik standardowych usług

Mycie okien cennik - jaki jest minimalny koszt?

Jedną z niezbyt lubianych czynności sprzątających jest mycie okien. Warto pamiętać, że okna to nie tylko szyby, ale też ramy, uszczelki, czy klamki. Nie zawsze jest też odpowiednia ilość czasu, aby móc je wymyć w dokładny, skuteczny sposób. Na szczęście w ofercie Clean Whale jest również i mycie okien. Cennik można znaleźć w górnej części serwisu. Ile kosztuje mycie okien? Firma przyjeżdża jedynie do okien w momencie, gdy zamówienie zostanie złożone na minimum 5 okien. To ważne, aby umieć je policzyć. Jeśli okno nie sięga ziemi i jest dwuskrzydłowe, liczone jest jako 1 sztuka. Jeśli okno sięga ziemi i jest dwuskrzydłowe, liczone jest już jako 2 sztuki. Wynika to z oczywistej, znacznie większej powierzchni okna. Koszt jednego okna zaczyna się od 25 zl, ale zdecydowanie warto szukać w terminarzu promocji, które są oznaczone specjalnym, jasnym w zrozumieniu symbolem.

Ile kosztuje mycie okien?

Decydując się na wsparcie firmy zewnętrznej, która dobrze doczyści każdą część okna, warto policzyć sobie, ile kosztuje mycie okien w sensie całościowym. W standardowym mieszkaniu znajdują się zwykle 2, maksymalnie 3 okna co oznacza, że jest ich za mało, aby zamówić do ich mycia osobną usługę. Można jednak zrobić podczas zamawiania zwykłej usługi sprzątającej. W takiej sytuacji przy podstawowej usłudze zaznacza się dodatkową usługę mycie okien. Cena za 2 okna to kosztu już od 50 zł plus koszt podstawowego sprzątania mieszkania.

Jeśli jednak mycie okien ma być potraktowane jako osobna usługa, trzeba ja zamówić na minimalną ilość 5 okien. W takim wypadku koszt umycia takiej ilości okien będzie oscylował w granicach 125 zł! Warto pamiętać, że dojazd do Klienta jest w cenie, a więc nie należy się o to martwić. Ponadto w wielu sytuacjach w kalendarzu widnieją promocje, z których można skorzystać w danym terminie. Zwracanie na to uwagi pozwoli na duże oszczędności, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. Korzystanie z usług profesjonalnego mycia okien pozwala na posiadanie zarówno czystych okien, jak i dodatkowego czasu na inne domowe czynności.

Ile kosztuje mycie okien w biurowcu?

Jedną z trudniejszych czynności czyszczących w biurowcu jest mycie okien. Cena usługi jest w tej sytuacja wyliczana indywidualnie, ponieważ zależy od metody, która w danym przypadku będzie zastosowana. Czasami może to być metoda alpinistyczna, a czasem skorzystanie z profesjonalnego wysięgnika. Ile kosztuje mycie okien, jeśli zajmuje się tym firma CleanWhale? Oprócz metody użytej podczas czyszczenia istotna jest też ilość okien. W przypadku biur jest to również minimalna ilość 5 sztuk. Warto zauważyć, że w żadnym z przypadków profesjonaliści z CleanWhale nie zrezygnują z umycia okien ze względu na pojawiające się trudności. W razie konieczności otrzymają wsparcie z siedziby lub przywiozą ze sobą bardziej specjalistyczny sprzęt. Wszystko można uzgodnić, szczególnie że obsługa z CleanWhale jest zdecydowanie pozytywnie nastawiona do wszystkich osób zgłaszających się do niej po wsparcie./>