Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Profesjonalne pranie tapicerki Warszawa

Osiadający się kurz na powierzchniach szklanych czy drewnianych jest dość łatwy do zebrania. Niestety trudniejszą sytuacją okazują się być meble tapicerowane. 

Być może większość z Was próbowała już domowych sposób na pranie tapicerki meblowej, ale tutaj warto zaznaczyć, że nie jest warte to podejmowania takiego ryzyka. Samodzielne czyszczenie może doprowadzić do większego zniszczenia, spowodowanego nieodpowiednim użyciem środków chemicznych, sprzętu czy zbyt dużego nacisku.

Nie każdy z nas może sobie pozwolić na wymianę mebli, w chwili kiedy tracą swój pierwotny wygląd- zniszczą się bądź zabrudzą. Meble w większości przypadkach są inwestycją na długie lata, dlatego warto skorzystać z łatwych i niedrogich sposób, aby przedłużyć ich użytkowanie. Oczywiście tutaj mowa o profesjonalnym praniu tapicerki meblowej, który odda czystość i blask naszych mebli.

  • Czyste i pachnące meble, poprawiające komfort wypoczynku
  • Tapicerka oczyszczona z szkodliwych drobnoustrojów, alergenów oraz kurzu
  • Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów
  • Metoda bezpieczna dla mebli
  • Pranie tapicerki zapewnia długotrwałą ochronę przed blaknięciem
  • Tapicerka ma mniejszą podatność na zabrudzenia, co ułatwia jej samodzielne czyszczenie
  • Usługa firmy nie zajmuje dużo czasu i nie powoduje domownikom dodatkowych trudności
Pranie tapicerki

Po zakończonej usłudze tapicerka jest lekko wilgotna, dlatego należy odczekać kilka godzin do momentu wyschnięcia.  Przeprowadzenie profesjonalnego prania tapicerki raz do roku pozwoli na utrzymanie mebli w bardzo dobrym stanie.

Pranie tapicerki Warszawa

Jednym ze stałych i obowiązkowych elementów wyposażenia każdego domowego salonu, gabinetów kosmetycznych i hoteli są mebli wypoczynkowe. Najczęściej są pokryte miękką tapicerką stanowiąc ozdobę i stylowe uatrakcyjnienie wnętrza. Codzienne korzystanie z mebli sprawia, że czasem trudno uniknąć powstawania zabrudzeń i plam. Tapicerka wchłania kurz, pot i stary naskórek, który stanowi idealną pożywkę dla mikroorganizmów, pajęczaków i roztoczy. Regularne pranie tapicerki w domu jest niezwykle ważne, ponieważ nie tylko pozwala nam się pozbyć plam, ale również zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów, który rozwijają się w głębszych warstwach. Możemy własnoręcznie wyprać tapicerkę korzystając z domowych sposobów, jednak bez użycia specjalistycznego sprzętu pozbędziemy się tylko powierzchniowych zabrudzeń . Wynajęcie wykwalifikowanej ekipy sprzątającej pozwoli odpowiednio zadbać o wszystkie meble w naszym domu.

Wykwalifikowany zespół sprzątający CleanWhale dokładnie i starannie zajmie się każdym meblem w Twoim domu, a dzięki wykorzystaniu zaawansowanego sprzętu przeznaczonego do tego typu prac może całkowicie pozbyć się starych i uporczywych plam n. z jedzenia, po tłuszcz, a także usunąć wszelkie mikroorganizmy, pleśnie i grzyby. Nasza firma korzysta tylko i wyłącznie z bezpiecznych dla zdrowia środków czystości, które jednocześnie są na tyle skuteczne, aby całkowicie doczyścić powierzchnię materiału tekstylnego oraz zabezpieczyć materiał przez zabrudzeniami. Z serwisem CleanWhale pranie tapicerki jest niezwykle proste i efektywne, a odświeżone meble prezentują się jak nowe przez długi czas. Po wykonanej usłudze możesz wykonać i stosować domowy odświeżacz do tapicerki. Do butelki z atomizerem wystarczy wlać pół szklanki wody, łyżeczkę sody oczyszczonej i 2 łyżeczki płynu do płukania tkanin.

Serwis sprzątający CleanWhale to wykwalifikowany personel, posiadający wszelkie, niezbędne szkolenia z zakresu korzystania i stosowania sprzętu i środków czystości. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w pracę oraz dokładność i staranność każdy klient zostawia pozytywną opinie i rekomendację. Punktualność i terminowe realizacje wszystkich zleceń przekładają się na stałą współpracę ze zleceniodawcami oraz na pełne zadowolenie i satysfakcję z wykonywanych usług. Zamów usługę na pranie tapicerki meblowej u CleanWhale przez stronę internetową i przekonaj się, jak doskonale mogą prezentować się Twoje meble w salonie. Dołącz do zadowolonych klientów i podaruj sobie oraz swojej rodzinie komfortowy wypoczynek w higienicznych i czystych warunkach.