Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie domów prywatnych i domków letniskowych

Wykonujemy sprzątanie domów prywatnych - może to być ogólne sprzątanie domu z myciem okien i sprzętu AGD, sprzątanie po remoncie lub regularne sprzątanie wspomagające.

Nasze ceny są przejrzyste i stałe, możemy podjechać do Ciebie, jeśli Twój dom znajduje się poza Warszawą. Posiadamy niezbędny sprzęt, środki czystości i narzędzia do dużego sprzątania. Wyślemy do Twojego zamówienia kilka osób.

Standardowe sprzątanie domu obejmuje mycie wszystkich otwartych powierzchni w pokojach, przedpokoju, kuchni i łazience. Zmieniamy pościel, robimy porządek i wyrzucamy śmieci. Myjemy wszystkie lustra, fronty, umywalki, wannę i WC, kuchenkę i meble kuchenne. Czyścimy płytki w łazienkach i kuchni, przecieramy drzwi, listwy przypodłogowe, gniazdka. Układamy buty, wymieniamy worki na śmieci, wycieramy wszystkie klamki, kaloryfery i sprzęty w kuchni.

Nie musisz dodatkowo płacić za umycie kabiny prysznicowej czy schodów. Ucieszymy się, jeżeli poznamy Twoje zwierzątko i przywieziemy wtedy mocniejszy odkurzacz.

Dodatkowo możesz zamówić mycie okien, posprzątanie balkonu, dostawę kluczy, czyszczenie wnętrza lodówki, piekarnika, okapu, kuchenki mikrofalowej i szafek kuchennych. Prasujemy ubrania i robimy porządek w szafach. Można też zamówić czyszczenie chemiczne mebli i dywanów, czyszczenie generatorem pary.

Sprzątamy domy prywatne w Warszawie i na przedmieściach. Jeśli regularnie zamawiasz sprzątanie, otrzymujesz rabat. Jeśli zaprosisz znajomych, to za pierwsze sprzątanie, które zamówią, dostaniesz 25 zł na opłatę swoich zamówień.