Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie poremontowe - najwyższa jakość usług w korzystnej cenie

Remont domu czy mieszkania generuje duże ilości brudu, resztek materiałów budowlanych, ale i innych zanieczyszczeń. I choć przestrzeń została odnowiona, to jednak aby prezentowała się schludnie, trzeba ją wysprzątać. Ekipa remontowa zabiera tylko swój sprzęt i sprzątanie nie wlicza się w jej usługi. Jak więc posprzątać mieszkanie po remoncie?

Sprzątanie po remoncie - od czego zacząć?

Sprzątanie poremontowe mieszkań i biur jest niezwykle czasochłonne i obejmuje szeroki zakres prac. Trzeba usunąć resztki materiałów budowlanych, trudne zabrudzenia, choćby z farby, a także wszechobecny kurz i pył. Nawet stosowanie zabezpieczeń typu folia nie chroni przed brudem. Po ściągnięciu zabezpieczeń mebli czy innych sprzętów bądź okien cały kurz unosi się w powietrzu, co jest szczególnie szkodliwe dla alergików czy astmatyków. Sprzątanie poremontowe należy rozpocząć od czyszczenia powierzchni od najwyższego poziomu do najniższego.

Oznacza to, że na początek trzeba odkurzyć sufit, umyć lampy, ale i meble. Już na tym etapie należy również umyć okna. Na końcu trzeba jeszcze umyć podłogę. Jeżeli obawiacie się, że nie podołacie sprzątaniu po remoncie albo zwyczajnie nie macie czasu, a zależy Wam na najwyższej jakości usług, to warto wynająć profesjonalną firmę sprzątającą CleanWhale. Pracownicy uporają się nawet z bardzo dużymi zabrudzeniami, dzięki temu mieszkanie, czy lokal użytkowy będzie lśnić. Warto dowiedzieć się, ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie i co obejmuje taka usługa.       

Na sucho i na mokro - jak przeprowadzane jest sprzątanie po remoncie? 

Sprzątanie po remoncie powinno być wykonywane wieloetapowo. Oznacza to, że na początek należy dokładnie usunąć resztki materiałów, a następnie odkurzyć pomieszczenie. Po sprzątaniu na sucho konieczne jest dokładne umycie mebli, lamperii, listew, okien oraz podłogi na mokro. Takie sprzątanie niewątpliwie wymaga profesjonalnego sprzętu, ale też najlepszych środków czystości. Należy dysponować odkurzaczami przemysłowymi i odkurzaczami do czyszczenia na sucho i mokro. Ponadto niezbędne są myjki ciśnieniowe do okien i powierzchni szklanych.

Do podłóg szczególnie pochłaniających wilgoć sprawdzą się mopy parowe. Dlatego, chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze, warto postawić na usługi profesjonalistów. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje sprzątanie domu po remoncie. Otóż cena usług zależy od miasta, zakresu prac i czasu ich wykonania. Za metr kwadratowy powierzchni trzeba zapłacić ok. 5 zł, natomiast za umycie jednego okna - 40 zł.      

Sprzątanie poremontowe z CleanWhale - gwarancja 100% zadowolenia 

CleanWhale jest profesjonalnym serwisem sprzątającym, który w swojej ofercie ma szeroki zakres usług obejmujących usuwanie zanieczyszczeń poremontowych w mieszkaniach prywatnych, wynajmowanych biurach czy siedzibach firm. Serwis sprzątający zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowany personel, który posiada wiedzę i umiejętności, dlatego poradzi sobie z każdym zabrudzeniem. Zastosowanie najlepszych środków czyszczących oraz sprzętu zapewnia efektywność pracy. Zamów usługę sprzątania poremontowego biura czy mieszkania i ciesz lśniącym, czystym i odświeżonym wnętrzem!