Close
Wybierz język
Katowice Katowice
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Usługa sprzątania mieszkań zaniedbanych - dlaczego warto z niej skorzystać?

Utrzymanie mieszkania w czystości nie jest łatwe, a jeżeli jest to mieszkanie zaniedbane, to sprzątanie jest jeszcze bardziej czasochłonne. Często trzeba też pozbyć się brzydkich zapachów. Czy można uporać się z tym samodzielnie?

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych po eksmisji lokatorów  

Po zakupie mieszkania, które wcześniej zajmowane było przez zbieracza czy osobę, która  niedbała o czystość niezbędne jego gruntowne wysprzątanie. Jednak trzeba tutaj postawić na dezynfekcję, gdyż w przeciwnym razie zamieszkanie w lokalu nie będzie możliwe, gdyż będzie wiązało się z negatywnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Podobna sytuacja dotyczy osób, które wynajęły mieszkanie lokatorom, którzy doprowadzili do jego zaniedbania. Po uzyskaniu sądownej decyzji o eksmisji i skutecznym wykonaniu orzeczenia sądu, można wejść do mieszkania, z którego unosi się odór. Jednak samodzielne sprzątanie mieszkań zaniedbanych bez odpowiednich środków nie ma sensu, tym bardziej że jest to procedura niezwykle złożona.        

Jakie usługi trzeba wykonać podczas sprzątania mieszkania zaniedbanego? 

Sprzątanie zaniedbanych mieszkań  jest czasochłonne i wymaga zastosowania podobnych procedur jakie mają miejsce w przypadku sprzątania po zmarłych. Zatem konieczne jest wykonanie zamgławiania, dezynfekcji, ale też mikrodyfuzji. Bardzo ważne jest też ozonowanie czy też deodoryzacja. Dzięki tym metodom można pozbyć się z pomieszczenia nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale też wirusów, bakterii, robactwa, a nawet toksyn. Aby móc wykonać te metody, trzeba posiadać odpowiedni sprzęt, ale i profesjonalne środki dezynfekujące i środki ochrony osobistej. Stąd też wykonywanie sprzątania mieszkań zaniedbanych na własną rękę nie wchodzi w grę. Warto więc wybrać firmę CleanWhale oferują profesjonalne sprzątanie zaniedbanego mieszkania.   

Dlaczego warto wybrać usługę sprzątania mieszkań zaniedbanych w firmie CleanWhale?

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych powinno być wykonane przez profesjonalistów. Najlepszą jakość usług oferuje firma sprzątająca CleanWhale. Dysponuje odpowiednim sprzętem do zamgławiania, generatorami ozonu czy środkami do dezynsekcji i deratyzacji. Wszystkie usługi wykonywane są z dokładnością i profesjonalizmem. Pracownicy nie tylko dysponują najlepszymi środkami czy sprzętem, ale też posiadają wszechstronną wiedzę na temat sprzątania i każde kompleksowe sprzątanie wykonają rzetelnie oraz solidnie.